Ben jij toe aan een relatie of gewoon leuk contact met kans op meer? Dan heb je aan mij de juiste dame. Ik geniet gewoon van leuke boeiende gesprekken en energie halen uit elkaar.
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker vind ik het dat u ook single bent en serieus opzoek. U ben geen jaloers type en bent niet opvliegend. U vind het leuk om samen te genieten van al het moois wat het leven ons brengt!
Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen waar ik mee kan schaterlachen!
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte aan is. Je bent lief, vrij en eerlijk en verzorgd jezelf goed. En verder heb ik niet zo heel veel eisen, het gaat toch meer om de klik. Durf je het aan?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Malalaya, 64 jaar · Winsum
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
IreneSoleil, 61 jaar · Maasmechelen
Ik hoop dat je lekker in het leven staat. Doe ik ook .. Zonder foto geen reactie.
Ziporra, 62 jaar · Turnhout
Op zoek naar een gentleman die bovengenoemde interesses en hobby's deelt.
Corinne195610, 61 jaar · Elsloo
Ik wil graag iemand die mij veel meer sexueel aandacht kan geven. Hopelijk vind jij dat ook lekker spannend. Ik ben dan echt
MaidStone, 63 jaar · Honselersdijk
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.