ik voel me aangetrokken tot de man die heet is, mannelijk en goed baard is. Een tatoeages is geen probleem, voor mij is wel zo cool. Maar ik wil ook een man die me nooit zal verlaten of kwetst en speciaal in bed kan zijn.
Ik heb gemerkt dat er weinig vrouwen van mijn leeftijd hier zijn aangemeld, dus ik zou verwachten dat er zat mannen zijn die springen om een gewillige vrouw zoals ik. Dus heb geduld als u niet direct een reactie van mij ontvangt, maar ik zal wel erg druk zijn iedereen naar zijn zin te maken
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant. Een prater, maar niet alleen over zichzelf. Andere dingen zijn ook belangrijk!