Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen waar ik mee kan schaterlachen!
Jonge man die valt op oudere vrouw. Ervaring zou erg leuk zijn. Dit omdat ik enkel het gewone hebt meegemaakt en nu echt iets anders wil. Discreet, eerlijk, open, direct.
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving waar je nu in zit dan kunnen wij elkaar misschien wel helpen want ik ben hartstikke gezellig en levendig.
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn ex niet was namelijk lief, eerlijk en oprecht.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LieveTrudy, 61 jaar · Rozebeke
ik weet niet precies wat ik voor ogen heb, maar ik hoop een man te vinden die houdt van het motto- doe naar gewoon, dat is al gek
Hellupp, 63 jaar · Nederhasselt
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.
WillemienSingle, 64 jaar · Uden
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek
Biggywiggy, 63 jaar · Kerkrade
Een man met respect die houdt van sex
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.