Niet te moeilijk, ben ik ook niet, ik ga echt niet janken als je een keer met een ander neukt, zolang jij mij ook gewoon mn gang laat gaan natuurlijk :-P
Bent u een man die zin heeft in avontuur, spanning, en die interesse heeft in een volslanke ondeugende vrouw! Bent u het ook zat dat wij op leeftijd altijd voor minder spannend worden bestempeld, laat dan snel iets van u horen!
Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen waar ik mee kan schaterlachen!
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent is. En dat hij om me geeft om wie ik ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor
WinifredC, 64 jaar · Exloo
Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
Babeincognito, 64 jaar · De Bilt
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Edeltje19560517, 61 jaar · Laren
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk