Een leuke eerlijke en spontane persoon. Iemand die dagelijks wel wat meemaakt en dat wij alles erover kunnen delen. Want het lijkt mij vervelend als het gesprek stuk loopt, hoe gaat het dan in het echt? Nou ik ben benieuwd!
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij. Nee het moet fijn voelen voor beiden, we moeten elkaar op kunnen winden en heerlijk spannend met elkaar bezig kunnen zijn in die hotelkamer. Misschien voor een one night stand en als
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven en ik doe alles voor jou. Durf jij een meester te zijn?