Ik wil alle opties open laten staan maar wel duidelijk maken dat seks voor mij wel erg belangrijk is. Niets moet alles mag, dat is wel mijn idee erbij. Ook bij jou is dat zo?
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Greet49, 67 jaar · Meerkerk
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die
Amy1939, 67 jaar · Giethoorn
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.
DartVrouw, 65 jaar · Utrecht
Ik ben op zoek naar een man, leeftijd niet belangrijk zolang hij wel in staat is om seks te hebben, dus potent en energiek. Het
Gaulloisesroker, 65 jaar · Vianen
Ik zoek een lieve man die er dus geen bezwaar tegen heeft dat ik rook.
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
Sameneropuit, 69 jaar · Roden
Je weet wat je zoekt en daar ben je ook doelbewust mee bezig. Je weet precies wat je wel en wat je niet wil. En gaat er ook heel secuur
Leesmeprofiel, 69 jaar · Hellendoorn
Je bent een spannende man die mij graag gezelligheid bezorgd.