Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven en ik doe alles voor jou. Durf jij een meester te zijn?
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel uit als je maar schoon op jezelf, eerlijk en trouw bent en er geen bezwaar tegen hebt dat ik blijf werken tot ik er bij neerval.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
YellowArtie, 65 jaar · Schalkhaar
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële
MarieLouise2014, 69 jaar · Maaseik
Een lieve man in de bloei van zijn leven die op zoek is naar een jonge dame van 67
Bouletteke, 67 jaar · Boom
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man
MariannePleziertje, 69 jaar · Hasselt
Een maatje met wie ik mijn passie kan delen.
Evenoppad, 65 jaar · Aalsmeerderbrug
Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
Kember001, 66 jaar · Bogaarden
Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.