Wel ben ik ben op zoek naar een leuk/ spontaan contact. Mocht er dan ook nog een klik zijn ---> Super. Mensen die ik leuk vind zijn eerlijk en oprecht.
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
Ppppppaaaula, 66 jaar · Kluizen
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga
Marthamn, 66 jaar · Groningen
Volgt
Cadien, 68 jaar · Sterrebeek
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het
Domidominique, 67 jaar · Turnhout
Jij bent iemand die opzoek is dan meer dan alleen maar seks bij een vrouw, laat me het dan weten.
FabienneDeR, 69 jaar · Antwerpen
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten
BosjeVrolijkheid, 69 jaar · Alphen
gewoon vrolijk zijn plezier maken in het leven en gek doen
06vanessa, 66 jaar · Terneuzen
humor, gezelligheid, geil, zin in veel seks en regelmatig afspreken. Dit zijn toch wel de woorden die bij jou passen maar