ik ga niet zeggen dat ik op zoek ben naar een maatje, dat klinkt alsof ik een omaatje ben van 80 hahahah maar een soort van beste vriend, alles mee kan delen, gezellig babbelen over alles, onze ervaringen enz en meer..... ;-)
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het bevalt van beide kanten. Je hebt niet te extreme wensen en nee is bij jou ook echt nee! Laat je dan wat van je horen?
Loveparkiet, 66 jaar · Knokke-Heist
♥ West-Vlaanderen ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Over jouw? ik heb denk ik niet zo veel eisen hoor. Dat ben ik ook helemaal niet gewend. Wat zou ik hier dan zo moeten kiezen? Hmm eerlijk dat vind ik dan wel belangrijk. en je moet niet direct denken aan seks en relatie.Ja dat vind ik wel belangrijk dat je dat niet doet. Want daar ligt mijn passie op dit moment
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ventieldopje, 66 jaar · Elshout
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
Felizz51, 66 jaar · Westbroek
Je bent sexy , je kunt tijd met me doorbrengen en heb ook wel zin om lekker te gaan varen. Je moet dus niet snel zeeziek worden.
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.
JosjeX, 69 jaar · Aalst
Jong van geest, spontaan, speels en in de mogelijkheid om naar mij toe te komen.
Ookeenzaam, 67 jaar · Hillegom
Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses deelt.
Celeste63, 67 jaar · Gent
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd
Kwetsbaredame, 68 jaar · Emmeloord
Je mag best jonger zijn maar geen groentje die nog alles moet leren. Ik kan ontvangen en me verplaatsen. Heb je zin en ben je