Je wilt de tijd nemen en meer te weten komen over je vrouw. Je wilt de liefde van je leven vinden, een meisje met wie je graag gaat trouwen en een gezin hebt. Je bent serieus over relaties en neemt je vrouw niet als vanzelfsprekend aan.
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het bevalt van beide kanten. Je hebt niet te extreme wensen en nee is bij jou ook echt nee! Laat je dan wat van je horen?
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Rikka1949, 67 jaar · Antwerpen
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?
SpannendeUitdaging, 68 jaar · Hasselt
nader in te vullen
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij
GeileDanielle, 67 jaar · Heerlen
Ik zoek een lekkere vent die in staat is om mij alle hoeken van het bed te laten zien. Ben jij een man die in is voor seks in de ochtend