Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen. Als wij dat doen dan moet dat toch allemaal goed gaan komen.
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij. Nee het moet fijn voelen voor beiden, we moeten elkaar op kunnen winden en heerlijk spannend met elkaar bezig kunnen zijn in die hotelkamer. Misschien voor een one night stand en als
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dina50, 67 jaar · Leiden
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling
Harmonie, 66 jaar · Zwolle
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?
SingleReis, 69 jaar · Budel
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij
Tanterie, 65 jaar · Ossenwaard
Laten we eerst maar eens zien of het klikt.
Fitnessgoeroe, 67 jaar · Arnhem
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren.
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.