Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag. Hij vindt het leuk om zijn geliefde op tijd te verrassen en is een gezelligheidsmens. Want in het algemeen ben ik er van overtuigd dat dat de juiste funderingen zijn voor wat wij 'liefde' noemen.
Een zachtaardige man, attent, eerlijk, die me respecteert. Iemand die wilt genieten van al het moois dat het leven te bieden heeft.
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds vaker over cougars, Zag laatst op de tv hierover een documentaire en ben nu wel heel nieuwsgierig geworden. Zullen er ook jongemannen zijn op deze site die geïnteresseerd