Over jouw? ik heb denk ik niet zo veel eisen hoor. Dat ben ik ook helemaal niet gewend. Wat zou ik hier dan zo moeten kiezen? Hmm eerlijk dat vind ik dan wel belangrijk. en je moet niet direct denken aan seks en relatie.Ja dat vind ik wel belangrijk dat je dat niet doet. Want daar ligt mijn passie op dit moment niet..
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen. Als wij dat doen dan moet dat toch allemaal goed gaan komen.