Kunnen we deze werkelijkheid maken voor ons? Ik weet zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik zal klaar zijn voor alles wat we samen gaan doen. Ik ben erg dat dit echt goed voor ons zal zijn.
Ik ben op zoek naar een discrete man die ervoor zal zorgen dat onze ontmoetingen ook tussen ons zullen blijven! Ik verwacht dat je vriendelijk en gepassioneerd bent in alles wat je doet, en dat je me terug kunt geven wat ik al heel lang heb gemist.
Iemand die gewoon zich zelf is. Een leuke lieve man die het alleen zitten ook een beetje zat is. Een man die respect heeft voor een vrouw en die een beetje van de oude stempel is. Ik hou van galante mannen die bijv je jas aan geven of de deur voor je open houden. Het zijn die kleine dingen toch die het hem doen