Geile, potente vent die het heerlijk vindt om mij lekker te verwennen. Zie je het wel zitten om mijn kontje helemaal uit te wonen? Om mijn hele lichaam te voorzien van jouw zaad?
Je maakt nergens een probleem van. Die los je alleen maar op.
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds vaker over cougars, Zag laatst op de tv hierover een documentaire en ben nu wel heel nieuwsgierig geworden. Zullen er ook jongemannen zijn op deze site die geïnteresseerd
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Klazienvaak, 66 jaar · Gauw
Een gezellige man die openstaat voor een relatie of vriendschap
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
Jemoeder510319, 66 jaar · Bussum
Een man die graag geniet en met mij fijne dingen wil ondernemen.
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.
GeenTwijfels, 66 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha,
Jolandaaaxxx, 65 jaar · Massemen
Een man die openstaat voor een leuk gesprek en fijne momenten zonder meer...
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.