Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Ik ben op zoek naar een discrete man die ervoor zal zorgen dat onze ontmoetingen ook tussen ons zullen blijven! Ik verwacht dat je vriendelijk en gepassioneerd bent in alles wat je doet, en dat je me terug kunt geven wat ik al heel lang heb gemist.
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
ConnieIsTerug, 69 jaar · Maashees
Mijn ideale bed/contact partner is een lieve, sociale en opwindende man. Ik vind het wel erg belangrijk dat een man goed voor
N Elly1x, 67 jaar · Kampen
Je bent een mondige man die stijlvol kan zijn. Maar dat is alleen wanneer we in het openbaar zijn. Het wordt wel iets anders
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd
Dinie48, 69 jaar · Borssele
Het moet in ieder geval klikken. Voorkeuren heb ik niet echt. Het gaat om het innerlijk. Ik ben dus benieuwd naar wie je bent.
FabienneDeR, 69 jaar · Antwerpen
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten
AlphenseCarol, 67 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan
Beterinbed, 69 jaar · Drongen
Ik wil geen man die net als mijn man zijn hoogtij heeft gehad, maar dat zal wel duidelijk zijn. Iemand verzorgd, de energie