Stoer en lekker stevig echt een man die mij kan beschermen . Je bent singel , je bent er ook echt aan toe om je leven te delen. Je bent een gezelligheidsdrinker en gaat een avondje naar de kroeg niet uit de weg, maar ook samen thuis vind je heerlijk. Dan ben jij de man die ik zoek!
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
Petrapannespons, 69 jaar · Antwerpen
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het
Ventieldopje, 66 jaar · Elshout
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met