Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel uit als je maar schoon op jezelf, eerlijk en trouw bent en er geen bezwaar tegen hebt dat ik blijf werken tot ik er bij neerval.
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Ik hoop een leuke man te vinden die misschien ook wel het gevoel heeft om opgesloten te zitten, die het moeilijk/ niet leuk vindt om ergens alleen heen te gaan of iets wil ondernemen. Het hoeven ook niet allemaal duren en uitgebreide activiteiten te , een kop koffie met een moorkop en gezellig kletsen kan