Je moet wel een beetje ervaring hebben op het gebied van seks, laat mij jou heerlijk verwennen, en dan kan je ook mij gaan verwennen op de manier dat jij het het liefste doet, we moeten samen het goed voor elkaar doen en vertellen wat we nodig hebben.
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij. Nee het moet fijn voelen voor beiden, we moeten elkaar op kunnen winden en heerlijk spannend met elkaar bezig kunnen zijn in die hotelkamer. Misschien voor een one night stand en als