Je vind het opwindend om te kijken hoe ik daar alleen al van nog meer opgewonden raak. En uiteindelijk ben je zelf ook zo. Dan lekker eens kijken of we elkaar opgewonden krijgen en het uit gaan voeren.
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Samenuiteten, 65 jaar · Waalwijk
Jij bent een leuke vent die ongeachte welke leeftijd, nog zin heeft in een echte relatie en alles wat daar bij komt kijken.
Lekkergek1948, 69 jaar · Wirdum
Je moet echt wel onder nemend zijn in reizen, Je zit een beetje vol met humor en je bent sociaal anders heb je echt geen lol op
Mackenzie-1950, 68 jaar · Wognum
Je moet geloven in wat de Almachtige voor ons heeft gepland. Ik denk dat het mijn lot is om deze website als mijn uitlaatklep
Alicebergen, 68 jaar · Assent
Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik
AgnthaX, 66 jaar · Maarn
Op zoek naar iemand bij voorkeur rond mijn leeftijd die dezelfde interesses heeft.
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.
Vrouw1948, 69 jaar · Sneek
Genieter, graag vrouwen zien.
Dikkertjedap, 66 jaar · Kloosterburen
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb