Ik zoek een leuke man of een leuke vrouw die mij ook als een gebruiksvoorwerp ziet. Je mag dan natuurlijk ook zelf gebruik van me maken. Ik ben zelf niet moederste mooiste en dat eis ik ook niet van mijn sexpartner. Wel hoop ik dat je eerlijk en oprecht bent en net als ik houdt van duidelijkheid.
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En we kunnen soms iets leuks gaan doen. Ik wil gewoon een perfecte vriend vinden die altijd aan mijn zijde staat.
Mannen kunnen mij benaderen met een leuk voorstel en het liefst met iets meer informatie omtrent wat ze zelf zoeken. Ik vind het namelijk moeilijk om lang te gaan vertellen nu en dan nog niet alles gezegd te hebben