Een goede vriend waarmee ik van de goede dingen in het leven kan genieten, ik wil niet meer als dat. Natuurlijk kunnen we een goed gesprek hebben onder het genot van een drankje, maar het belangrijkste is dat we elkaar laten genieten.
Ook deze rijpe oma's uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar dating
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer eens sexy kan voelen in plaats van een viswijf.
Willa4, 60 jaar · Arnemuiden
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler en een romantische man, laten we beginnen als vrienden en zien wat er tussen ons zou kunnen gebeuren.
Ik heb altijd wel een fantasie gehad over licht getinte tot donkere mannen of latino mannen..heel exotisch enzo dus daar sta ik ook wel voor open. Wil weleens wat anders zoals ik al aangaf, een man die me kan laten zien en voelen hoe het hoort en hoe je de seks echt spannend en geil kan maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Biggywiggy, 63 jaar · Kerkrade
Een man met respect die houdt van sex
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Lievemarja, 61 jaar · Culemborg
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat
Hudepol, 63 jaar · Weesp
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten
Bellajoella, 63 jaar · Beveren
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.