Ben jij dan die man die samen met mij wil genieten. Lekker porno kijken en daarna het dak er af neuken? Ik hou van verschillende dingen, en zou die dan ook allemaal met jou willen uitproberen. Ben je er klaar voor? Bondage, rollenspellen en soft sm?
Jij: nuchtere, eerlijke man die stevig in z'n schoenen staat, graag initiatief neemt en een leuk eigen leven heeft, maar waarbij een passende aanvulling een leuke bijkomstigheid is. Je bent een man met een leuke uitstraling, goed verzorgd met een leuk leven. Iedereen heeft zijn dingen maar als er een
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen. Bij voorkeur ben je een niet roker. Je woont in dezelfde provincie of vind het niet erg dat je naar mij moet komen, ik heb namelijk geen auto.