Zoek je geen avontuurtje maar iemand waar je serieus wat mee op kan bouwen? Iemand die je begrijpt en respecteert? Want dat is wel wat ik zoek in een man.
Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van actie maar ook van lekker relaxen. Dan gaat het vast wel lukken tussen ons.
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel
Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen gezellig erop uit te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Eline1, 64 jaar · Breskens
Het zou leuk zijn als jij ook ongeveer zo zou worden beschreven, zo weten we gelijk dat we op dat vlak veel gemeen hebben.Omschrijven
Joanie55, 62 jaar · Lucaswolde
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet,
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn
Sweetoman54, 63 jaar · Tollembeek
Je moet me bij kunnen houden want ik ben nog erg actief. Ik wil dat je wat tijd met me doorbrengt. Als je dat doet, weet ik zeker
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms