Ik ben op zoek naar een man die kan masseren als voorproefje van wat er nog komen kan. Op een eerste date lijkt het mij goed elkaar te leren kennen, misschien met een kop koffie!
Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen gezellig erop uit te gaan.
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt gedoe? Dan ben je bij mij aan het juiste adres en kan het zomaar eens wat worden. Wel graag een foto anders reageer ik niet, wil weten met wie ik te maken heb. Speak to you soon!!
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Snoepert53, 64 jaar · Oosterhout
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen