Ik hou van mannen die zich energiek opstellen, die lekker kunnen praten en zich overal wel thuis voelen Je hebt een brede interesse, je bent attent en je houdt van lekker bezig zijn of op stap te gaan. Dus wat dacht je van een avondje uitgaan, misschien wat eten of drinken om elkaar eens te verkennen?
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje gaat gebruiken, ik hou van originele en spontane dingen.
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!
Laurine1, 61 jaar · s-Heerenberg
Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
Snuffelstage, 61 jaar · Borgloon
Ik zoek een gewone Hollandse man, niets meer en niets minder. Jij houdt van gezelligheid, dansen, vrolijkheid, meezingen
Tresebeest, 60 jaar · Sneek
Je hebt graag wat in je handen en houd van strelen, likken en zoenen.
ShowerMe53, 64 jaar · Heurne
Ik heb een voorliefde voor jongere mannen dus meld je aan als je deze oude oma wilt neuken. Ik geniet van energieke mannen die
MarleenExit, 60 jaar · Dreumel
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder