Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen. Bij voorkeur ben je een niet roker. Je woont in dezelfde provincie of vind het niet erg dat je naar mij moet komen, ik heb namelijk geen auto.
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Bibiboes, 63 jaar · Gavere
Ben opzoek naar een man die me iets te bieden heeft XXX.
Vrouwtjeholle, 61 jaar · Dronten
Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen
Frunneke, 61 jaar · Den Hout
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
Echtgenoten, 60 jaar · Kapelle
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde.
Sweetsoso, 61 jaar · Bevere
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
AStelStella, 62 jaar · Nes
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet