Een man die wel van de mogelijkheid gebruik zou willen maken om met mij lekker plezier te gaan maken. Ik ben er echt weer aan toe om op die manier weer wat actie te hebben. Wie weet groeit het wel uit tot iets serieus en zouden we het nog specialer kunnen maken. Je weet nooit wat er kan gebeuren toch?
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.
Jij: nuchtere, eerlijke man die stevig in z'n schoenen staat, graag initiatief neemt en een leuk eigen leven heeft, maar waarbij een passende aanvulling een leuke bijkomstigheid is. Je bent een man met een leuke uitstraling, goed verzorgd met een leuk leven. Iedereen heeft zijn dingen maar als er een