Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje gaat gebruiken, ik hou van originele en spontane dingen.
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Jeetje1956, 60 jaar · Bevere
Single man die ook op zoek is naar gezelschap en genegenheid.
Benikvergeten, 61 jaar · Emmen
Open staan voor een nieuwe fase in je leven
Aeliana, 64 jaar · Assent
Ik ben op zoek naar een goede gesprekspartner. Een lieve man die van zoenen en knuffelen houd en die eerlijk en oprecht is.
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
FennaVBraam, 61 jaar · Mechelen
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één