Hier wil ik niet te veel woorden kwijt in het geval ik WEER de verkeerde fout maak qua vrienden! Niet meteen persoonlijk opvatten, er zullen hier vast hele leuke mensen zitten ;)
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen. Bij voorkeur ben je een niet roker. Je woont in dezelfde provincie of vind het niet erg dat je naar mij moet komen, ik heb namelijk geen auto.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!
D0rrisss, 60 jaar · Breukelen
Mr. Right is nergens te vinden, maar ik heb goede hoop dat hij hier rondloopt en mij ook ziet zitten. Zet ik de eerste stap of
GerdaDeWaar, 64 jaar · Baal
Hou jij van cultuur en reizen? Je bent ook vrijgezel en bent op zoek naar een maatje en metgezel om samen er wat leuks van te gaan
Hope For You, 63 jaar · Andel
Je bent een coole, schone, ruimdenkende en jonge man die een oudere dame als je konijntje wil hebben.
BootyCall06, 63 jaar · Enschede
Op zoek zijn naar intens genot
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
BeccaGPA, 61 jaar · Schore
Heb je het geduld om mij te begrijpen? Als je goed voor me kunt zijn, ben ik er vrij zeker van dat we deze waardig voor me kunnen
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn