Er moet voor mij wel een klik zijn en ik moet mij wel aangetrokken voelen tot jou. Ik ben ook op zoek naar een man met wie ik een sex relatie kan aangaan. 1 a 2 x in de maand een geil afspraakje, ergens in een hotel of zo.
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van actie maar ook van lekker relaxen. Dan gaat het vast wel lukken tussen ons.