U bent een nette man met manieren, u weet zich in alle gelegenheden correct te gedragen. U hebt gevoel voor humor maar treedt niet altijd op de voorgrond. U bent attent. U houdt van een pint of een glas wijn maar weet daarbij altijd de grens.
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen gezellig erop uit te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GooischeVrouw, 60 jaar · Laren
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend
LoveDeZee, 62 jaar · Antwerpen
Zoek op de eerste plaats een toffe, eerlijke vriend. Samen gezellig genieten van groot en klein, helaas niet voor altijd
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
OlijfElf, 61 jaar · Groot-Gelmen
Leuke lieve man op zoek naar liefde
Mooieoma, 62 jaar · Franeker
Mannen gezocht die ook zo van lekkere geile natte seks houden.
Olivia W, 62 jaar · Nispen
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk