Reislustig of je wilt nog heel veel reizen gaan doen. Ook al heb je er alleen interesse in dan ben ik al blij. Ik kan moeilijk omgaan met jaloezie dus als je dat bent dan ga ik liever er niet mee in zee. Maar dat is dan ook echt het enige waar ik vreselijk op af zou kunnen knappen.
Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van actie maar ook van lekker relaxen. Dan gaat het vast wel lukken tussen ons.
Jij: nuchtere, eerlijke man die stevig in z'n schoenen staat, graag initiatief neemt en een leuk eigen leven heeft, maar waarbij een passende aanvulling een leuke bijkomstigheid is. Je bent een man met een leuke uitstraling, goed verzorgd met een leuk leven. Iedereen heeft zijn dingen maar als er een