Je moet me rustig leren kennen en niet iets doen dat haastig is, vriendelijk en lief voor me zijn en voor mij willen zorgen, wees me niet grof en respecteer me alsjeblieft!
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen. Bij voorkeur ben je een niet roker. Je woont in dezelfde provincie of vind het niet erg dat je naar mij moet komen, ik heb namelijk geen auto.
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,
Dushi1954, 63 jaar · Meeuwen
Leuke man, gek op erotiek, verras me met een leuke mail!
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Kusjeopje, 60 jaar · Harlingen
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan
SterrenbeeldRam, 62 jaar · Nuth
Je bent niet kritiserend en doet graag mee aan wat gezellig doen. Je bent niet gericht om sexuele contact te maken, maar probeer
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer
Basicinstinct, 61 jaar · Drachten
Bereid om me opdrachten te geven, te vernederen en te straffen wanneer ik U niet naar behoren behaag.