U bent opzoek naar een vrouw, en neemt de tijd om elkaar wat beter te leren kennen. U bent een man die zichzelf ook vermaakt, maar ook veel dingen samen wil doen.
Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van actie maar ook van lekker relaxen. Dan gaat het vast wel lukken tussen ons.
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die alles een beetje op het rijtje heeft. Ben je het alleen zijn ook een beetje zat en zou je het leuk vinden om iets te gaan drinken samen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
Fastfriends, 60 jaar · Kerkrade
Een levensgenieter
Abertha, 63 jaar · Heerlen
MarianneGeniet, 61 jaar · Westmalle
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden
MadameBloem, 61 jaar · Sint-Niklaas
Weer samen met iemand om met en van elkaar te genieten... Elkaar warmte geven, Ruimte gunnen en krijgen. Elkaars gelijken
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
EdithMM, 61 jaar · Hoogersmilde
Een zeer seksuele man die veel seksuele ideeën heeft die hij met mij kan delen. Sommige mannen die ook wild en grappig
TAngela1954, 63 jaar · Franeker
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de