Spontaan en kleurrijk persoon en zeker geen afkeer hebben voor de paarse kleur. Je bent van jezelf een hardwerkend persoon, je hoeft geen baan te hebben hoor want ik kan in de winkel ook best wel wat handen gebruiken. Het moet gewoon in je zitten om te willen werken, als je hierin voldoet dan begrijp je wel wat ik bedoel.
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje gaat gebruiken, ik hou van originele en spontane dingen.