Ga jij me niet laten zitten als we een date gaan plannen? Of moeilijk doen dat het te snel is voor je om af te spreken omdat je nog vanalles over me wilt weten? Als je na 4 berichten niks meer laat horen of als ik een date wil inplannen, spaar je dan maar de moeite om te reageren.
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang. Daar ben ik immers naar op zoek.
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet per se van mijn leeftijd te zijn, een jonge bloem is ook goed. Ben je op oudere en ervaren vrouwen? Ben jij die geweldige en creatieve man?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Energiekedame, 64 jaar · Hechtel
Na een aantal jaartjes alleen te zijn geweest, mis ik best wel eens een maatje......een man die ook gewoon lief en attent kan
BootyCall06, 63 jaar · Enschede
Op zoek zijn naar intens genot
Amandah, 62 jaar · Sint-Niklaas
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Lovex-xCleo, 61 jaar · Ossenisse
Als je me in bed wilt ervaren, laat me dat dan gewoon weten. We kunnen elkaar zo laten genieten dat onze dromen werkelijkheid
Margotzorg, 60 jaar · Hengelo
Hou je van een ondeugende vrouw die best wel in is voor spannende dingen, dan moet je zeker even reageren. Ik ben ook te vinden
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
LovelyLorie, 63 jaar · Mastenbroek
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende