In ieder geval moet je er tegen kunnen dat ik soms weg moet voor een klus. Het zijn nooit lange tijden achter elkaar maar soms 2 of 3 nachten komt wel voor. Je moet lief en trouw zijn ook op de momenten dat ik wat verder van huis ben. Als je ergens voor ga dan verwacht ik ook de volle 100%.niet gelijk huisje boompje beestje maar wel dat je elkaar kan vertrouwen en ook trouw bent aan elkaar.
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die alles een beetje op het rijtje heeft. Ben je het alleen zijn ook een beetje zat en zou je het leuk vinden om iets te gaan drinken samen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GeileDaan5605, 61 jaar · Lelystad
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende
Carrrly, 63 jaar · Oudenaken
Ik zoek de man van mijn dromen. Heb ik dat wel verdiend? Ben jij lief, eerlijk en open? Stuur me dan een berichtje.
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Willa4, 60 jaar · Arnemuiden
Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua
Margreet56, 61 jaar · De Bilt
Ik sta open voor goedverzorgde en intelligente mannen. Een serieuze relatie is zeker een optie. Maar laten we niet op de zaken