In ieder geval moet je er tegen kunnen dat ik soms weg moet voor een klus. Het zijn nooit lange tijden achter elkaar maar soms 2 of 3 nachten komt wel voor. Je moet lief en trouw zijn ook op de momenten dat ik wat verder van huis ben. Als je ergens voor ga dan verwacht ik ook de volle 100%.niet gelijk huisje boompje beestje maar wel dat je elkaar kan vertrouwen en ook trouw bent aan elkaar.
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet per se van mijn leeftijd te zijn, een jonge bloem is ook goed. Ben je op oudere en ervaren vrouwen? Ben jij die geweldige en creatieve man?
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Deviante, 60 jaar · Harelbeke
Een lieve en oprechte man.
Nastygilf, 61 jaar · Maasmechelen
Hier zoek ik echt lekkere harde pikken die me diep willen nemen, natte kutjes krijg ik voldoende aangeboden op mijn werk.
Lets Go Private, 61 jaar · Sas van Gent
Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
Sweetsoso, 61 jaar · Bevere
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
LuckyCarol, 62 jaar · Waarloos
Ik ben op zoek naar een vriend zonder voorwaarden, geen verwachtingen, geen verplichtingen. Gewoon puur vriendschap en