In ieder geval moet je er tegen kunnen dat ik soms weg moet voor een klus. Het zijn nooit lange tijden achter elkaar maar soms 2 of 3 nachten komt wel voor. Je moet lief en trouw zijn ook op de momenten dat ik wat verder van huis ben. Als je ergens voor ga dan verwacht ik ook de volle 100%.niet gelijk huisje boompje beestje maar wel dat je elkaar kan vertrouwen en ook trouw bent aan elkaar.
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel
Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen gezellig erop uit te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Boompje1, 60 jaar · Meerdonk
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
Moniquedej, 60 jaar · Anna Paulowna
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Amandah, 62 jaar · Sint-Niklaas
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen
Alitaly, 60 jaar · Eeklo
Als je al meteen begint over een relatie, dan loop ik weg. Ik hou er wel van als mensen hun eigen mening hebben en zich daar niet
MelkKoe, 64 jaar · Broeksterwoude
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben