Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van actie maar ook van lekker relaxen. Dan gaat het vast wel lukken tussen ons.
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk lief moet zijn, open en behulpzaam. Ik zoek ook een man die een relatie pas aangaat wanneer hij echt weet dat hij er echt voor wilt gaan, ik wil namelijk echte liefde en niet voor even!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Golfvakanties, 63 jaar · Zevenaar
Getrouwde mannen hoeven niet te mailen...en een foto zou ook erg leuk zijn!
MarleenExit, 60 jaar · Dreumel
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
MirnaB, 62 jaar · Hasselt
Gezicht, een spannende man voor seksueel contact. Die romantisch is ingesteld. Er van geniet om samen op de vloer bij de openhaard
Trans, 61 jaar · Woudenberg
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
LaraLove , 60 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk