Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje gaat gebruiken, ik hou van originele en spontane dingen.
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die alles een beetje op het rijtje heeft. Ben je het alleen zijn ook een beetje zat en zou je het leuk vinden om iets te gaan drinken samen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Madeliefd, 62 jaar · Almere
Liefkozend, eerlijk, gezond en vol van humor. Een leuke verschijning om te zien. hygienisch, niet te behaard, Je zou je uiterste
Echtgenoten, 60 jaar · Kapelle
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde.
MarCLa, 62 jaar · Lauwersoog
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen
Normaalsaai, 63 jaar · Kamperland
Ik heb altijd wel een fantasie gehad over licht getinte tot donkere mannen of latino mannen..heel exotisch enzo dus daar
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Starshine012, 63 jaar · Breda
Wat ik zoek? Gewoon een eerlijke, tactvolle en romantische partner. Groetjes en een warme knuffel Esther
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.