Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben? Dat je samen weggaat, een leuke avond ervan maakt, samen lacht en praat, en kijkt hoe het klikt en hopelijk groeit. Je bent een sterke man, met een sterke wil maar niet al te koppig, vooral gewoon los durven gaan in dit wat wij het leven mogen noemen.
Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen gezellig erop uit te gaan.
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt gedoe? Dan ben je bij mij aan het juiste adres en kan het zomaar eens wat worden. Wel graag een foto anders reageer ik niet, wil weten met wie ik te maken heb. Speak to you soon!!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Faydaway, 63 jaar · Den Ham
Een lieve man met een glimlach die spontaan is en van mailen houd.
Chou1954, 63 jaar · Nieuwenrode
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!
Starshine012, 63 jaar · Breda
Wat ik zoek? Gewoon een eerlijke, tactvolle en romantische partner. Groetjes en een warme knuffel Esther
Zonnebloemie, 62 jaar · Genk
U houdt een beetje van de zelfde dingen als ik, ik verwacht echt niet dat u toneel speelt. Maar enige overeenkomsten zou wel