Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje gaat gebruiken, ik hou van originele en spontane dingen.
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben? Dat je samen weggaat, een leuke avond ervan maakt, samen lacht en praat, en kijkt hoe het klikt en hopelijk groeit. Je bent een sterke man, met een sterke wil maar niet al te koppig,
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
PinkyPantera, 64 jaar · Groningen
Ik zoek een leuke vlotte man die net als ik de sex heel veel mist. Liefste een man die ook in een relatie zit maar als je vrijgezel
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Wilma14, 62 jaar · Maarssen
Verder werk ik in de thuiszorg.
Faydaway, 63 jaar · Den Ham
Een lieve man met een glimlach die spontaan is en van mailen houd.