Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen heeft. Leeftijd is voor mij niet zo belangrijk als het maar goed voelt en de klik er is. Ik zou zeggen als jij je aangetrokken voelt reageer dan snel en dan zien we wel waar ons schip strand.
Geen vaste relatie, allen voor de tijd dat mijn man weg is. Niet te veel persoonlijke details delen of verliefd worden. Hierdoor maak je het alleen gecompliceerder voor jezelf. Je hebt een verzorgd uiterlijk, geschoren, schoon. Graag een blanke persoon. ik doe geen thuis ontvangst. je bezit een vorm
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.