Het mooiste zou zijn als je ook motor rijd, niet dat dat verplicht is. Je bent niet bang aangelegd en gaat ook graag een uitdaging aan. Je houd van een feestje maar slaat een wandeling of een etentje ook niet af. Uiterlijk is niet super belangrijk, maar ik hou wel van een wat stoerder type. Je wilt een mooie toekomst tegemoet gaan en je leven delen , dan zoek je mij!
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed gaat doen. Wil je een romantische relatie met mij hebben?
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje gaat gebruiken, ik hou van originele en spontane dingen.
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die alles een beetje op het rijtje heeft. Ben je het alleen zijn ook een beetje zat en zou je het leuk vinden om iets te gaan drinken samen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Alitaly, 60 jaar · Eeklo
Als je al meteen begint over een relatie, dan loop ik weg. Ik hou er wel van als mensen hun eigen mening hebben en zich daar niet
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
Jeanned19570212, 60 jaar · Brugge
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Lett1e, 61 jaar · Oostrum
Laten we doen wat we willen en leuk vinden en ik ben er zeker van dat het zo goed zal zijn voor ons allebei. Ben je ook blij met het
Dakota, 62 jaar · Gent
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant