Ik bewonder het meest een man die goede waarden en normen heeft. Hij moet zowel van binnen als van buiten goed zijn. Hij moet een gentlemen zijn, vrijgevig, verantwoordelijk, zorgzaam, liefdevol en eerlijk. Iemand die gezinsgericht is en graag hechte familiebanden heeft. Respectvol en weet hoe je vrouwen goed moet behandelen, is een groot pluspunt. Als je al deze kenmerken bezit, aarzel dan niet. Stuur me nu een berichtje zodat we elkaar kunnen leren kennen. Wie weet wat er verder gebeurt .. Ik ben misschien de juiste voor jou en jij bent misschien de juiste voor mij ..
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen. Bij voorkeur ben je een niet roker. Je woont in dezelfde provincie of vind het niet erg dat je naar mij moet komen, ik heb namelijk geen auto.
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.