Ik bewonder het meest een man die goede waarden en normen heeft. Hij moet zowel van binnen als van buiten goed zijn. Hij moet een gentlemen zijn, vrijgevig, verantwoordelijk, zorgzaam, liefdevol en eerlijk. Iemand die gezinsgericht is en graag hechte familiebanden heeft. Respectvol en weet hoe je vrouwen goed moet behandelen, is een groot pluspunt. Als je al deze kenmerken bezit, aarzel dan niet. Stuur me nu een berichtje zodat we elkaar kunnen leren kennen. Wie weet wat er verder gebeurt .. Ik ben misschien de juiste voor jou en jij bent misschien de juiste voor mij ..
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet per se van mijn leeftijd te zijn, een jonge bloem is ook goed. Ben je op oudere en ervaren vrouwen? Ben jij die geweldige en creatieve man?
Geen vaste relatie, allen voor de tijd dat mijn man weg is. Niet te veel persoonlijke details delen of verliefd worden. Hierdoor maak je het alleen gecompliceerder voor jezelf. Je hebt een verzorgd uiterlijk, geschoren, schoon. Graag een blanke persoon. ik doe geen thuis ontvangst. je bezit een vorm