Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet per se van mijn leeftijd te zijn, een jonge bloem is ook goed. Ben je op oudere en ervaren vrouwen? Ben jij die geweldige en creatieve man?
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GeileDaan5605, 61 jaar · Lelystad
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!
Lauren5503, 62 jaar · Oudenaarde
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar
Hmmmmlekky, 64 jaar · Tollebeek
Jij weet niet van ophouden als het op erotiek neerkomt
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Jeanned19570212, 60 jaar · Brugge
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.