Meisje Helenatiktik (35) uit Loenen aan de Vecht wil man
Dit geile 35-jarige meisje uit Loenen aan de Vecht wil een oudere man ontmoeten voor sexdating! Stuur Helenatiktik een email en spreek iets met haar af!
En de stoute vrouw die ik ben, heb ik me nu maar eens hier aangemeld. Het kan me nooit genoeg zijn ;) Hoop hier weer iets leuks tegen te komen en wie weet wat er van komt :)
Actief, zelfstandig, leuk, warm, intelligent, eerlijk... Dat zijn een paar kernwoorden die ik wel op prijs zou stellen. Bij voorkeur ben je een niet roker. Je woont in dezelfde provincie of vind het niet erg dat je naar mij moet komen, ik heb namelijk geen auto.
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die alles een beetje op het rijtje heeft. Ben je het alleen zijn ook een beetje zat en zou je het leuk vinden om iets te gaan drinken samen?