Kijk, volgens mij ben je dat in elk geval met me eens, help je me een beetje, want ik snap er de ballen niet van, hoe het hier allemaal werkt, kan dat even?
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GezelligeWinnie, 66 jaar · Geetbets
Ik ben meer dan alleen op zoek naar een praatpaal. Ik ben al 8 jaar weduwe, en weet je wat dat doet met je lichaam? Dat wil meer
MagdaSingle2013, 65 jaar · Kortrijk
tussen de 50 en 60 jaar werkend en in bezit van auto. verzorgd, lief, ....
Marthamn, 66 jaar · Groningen
Volgt
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het
DoortjeVl, 69 jaar · Brouwershaven
Leuke gezellige man die ook vastigheid zoekt en serieus is
HippeOmaa, 69 jaar · Zwolle
Ik hoop hier in contact te komen met leuke mannen en of vrouwen om regelmatig mee af te spreken voor sex.
Fieneke49, 68 jaar · Driehuizen
je bent inmiddels misschien ook al wel zonder baan? Je hebt veel vrije tijd over, en je vind het leuk om die te benutten met reizen
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één