Een goede man is moeilijk te vinden! We weten dat allemaal! Maar ik probeer het en ik denk dat het me zal lukken als ik wat punten voor mezelf gebruik. Dus ik ga mijn doos met geheimhoudingsvereisten niet uitleggen en openen. Ik laat je weten of het me uitkomt.
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Domidominique, 67 jaar · Turnhout
Jij bent iemand die opzoek is dan meer dan alleen maar seks bij een vrouw, laat me het dan weten.
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
MijnExperiment, 68 jaar · Woudrichem
Lieve tedere man voor de fijne en intieme momenten. Graag een reactie en foto als u interesse heeft
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
Jemoeder510319, 66 jaar · Bussum
Een man die graag geniet en met mij fijne dingen wil ondernemen.
Scarlett1950, 67 jaar · Lelystad
Je moet een volwassen man zijn die een weduwe wil neuken. Dat ben ik natuurlijk, en je zou een auto moeten hebben waar we lekker
Fitnessgoeroe, 67 jaar · Arnhem
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren.
LadyTamara, 69 jaar · Middelkerke
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele