Een verzorgd uiterlijk, netjes gekleed maar het hoeven echt geen merken te zijn, je hoeft niet vol met dure dingen te hangen, geen dikke auto te hebben, ben maar lekker gewoontjes dan ben je meer dan genoeg voor mij!
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen,
Andro1951, 66 jaar · Kloosterburen
Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
RacquelW, 69 jaar · Wierden
De charmante, mannen die humeur nog in hun hebben, respect voor de vrouwen hebben mogen zich aanmelden. Dat is niet al teveel
Netweervrij, 66 jaar · Rutten
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens,