Iemand die mij aan het lachen kan maken. Het liefste zo erg dat de tranen uit mijn ogen lopen en mijn buik er zeer van gaat doen. Jij kan mij echt alles even doen vergeten en hebt misschien wel meer ervaring met dit hele date gebeuren dan dat ik heb.
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Llleilllaaa, 67 jaar · Hillegom
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt een vrouw om het leuk te hebben samen. Genieten van elkaars gezelschap terwijl we dingen ondernemen, maar ook gewoon thuis.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Nieafgeschreven, 67 jaar · Alsemberg
Gewoon lekker en spontaan.
Alyssabeth, 68 jaar · Houtvenne
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet
Fitnessgoeroe, 67 jaar · Arnhem
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren.
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
Petrapannespons, 69 jaar · Antwerpen
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het
NetteDame50, 67 jaar · Maastricht
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww
Lovelife4ever, 65 jaar · Brugge
Je maakt nergens een probleem van. Die los je alleen maar op.