Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die zich daarin ook helemaal kan vinden.
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één
Homealone520818, 65 jaar · Geleen
Geil en zeker wel zin in een wip hebben. De rest laat ik open dat mag je helemaal zelf invullen.
AnneVroenze, 69 jaar · Breendonk
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na
Charlott, 69 jaar · Kerkhove
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die
Netweervrij, 66 jaar · Rutten
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens,
Sameneropuit, 69 jaar · Roden
Je weet wat je zoekt en daar ben je ook doelbewust mee bezig. Je weet precies wat je wel en wat je niet wil. En gaat er ook heel secuur
Marlene19480411, 69 jaar · Arendonk
Een man die erg graag geniet van het leven, graag op reis gaat en samen graag leuke dingen doet