Dromen moet je laten uitkomen en de mijne is om verwend te worden en er een heerlijke tijd van te maken. Dus daar gaan we het voor doen als het aan mij ligt.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Geluksvoge51, 66 jaar · Almere
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde
Atomy, 66 jaar · Gelinden
Een man die actief is, nog midden in het leven staat en ondernemend is. Een man die houdt van knuffelen en aanraken.
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
SnowwySingle, 69 jaar · Amsterdam
Volgt
Gruitbelgrado, 67 jaar · Amstelveen
Ik zoek niet direct een man voor een relatie maar je weet natuurlijk nooit wat er zal gaan opbloeien. Maar in eerste instantie
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben
Saturn51, 66 jaar · Harskamp
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag