Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die zich daarin ook helemaal kan vinden.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mirrorseks, 65 jaar · Emmen
Het maakt niet zoveel uit waar je vandaan komt, maar het liefste wel een beetje uit de buurt. Ik werk niet meer en mijn man wel,
FashionStatement, 68 jaar · Roeselare
-
MargreetSingle, 68 jaar · Dronten
Ja dat weet ik nu even niet op te noemen allemaal!
Maralyn, 69 jaar · Houthulst
Iemand die gewoon zich zelf is. Een leuke lieve man die het alleen zitten ook een beetje zat is. Een man die respect heeft voor
SchuwmijNiet, 67 jaar · Wolvega
Ik zoek ik iemand die mij uiteindelijk over die ene drempel te helpen en een wilde ervaring aan te willen gaan.
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?
Damansk, 65 jaar · Breukelen
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd
AgnthaX, 66 jaar · Maarn
Op zoek naar iemand bij voorkeur rond mijn leeftijd die dezelfde interesses heeft.