Zoek je een saaie muts dan kan je nu beter stoppen met lezen. Ik ben dan te ondernemend voor je. Je houdt van reizen in een camper. Mijn camper is van alle gemakken voorzien. Het gaat niet alleen om reizen, want je wilt ook weer een vrouw aan je zijde waar je van kan houden. Dat is een van de redenen waarom ik ook hier zit. Een man om van te houden zoek ik.
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over van alles kunnen praten en gewoon plezier hebben! Ik hoop dat je vriendelijk en behulpzaam bent!
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Karlijn63, 67 jaar · Dentergem
Ik ben opzoek naar de ware liefde van mijn leven.
Ouderentochfruitig, 68 jaar · Gent
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
VlaamseSlavin, 67 jaar · Rumbeke
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven
Komkommerlover, 65 jaar · Hennaard
Je vind het alleen maar lekker dat ik zo 'open' sta voor verschillende dingen, je leeft maar een keer is mijn motto en daar kun
Nieafgeschreven, 67 jaar · Alsemberg
Gewoon lekker en spontaan.
JuliaTroost, 69 jaar · Assen
spontane, betrouwbare gezellige en verzorgd
Ronny1, 69 jaar · Opmeer
om te weten of jij het bent uit de buurt een vraag hoe heet de hoek flat langs