Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Andennefemme, 65 jaar · Herentals
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.
Zara , 65 jaar · Echten
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk
Marthamn, 66 jaar · Groningen
Volgt
FabienneDeR, 69 jaar · Antwerpen
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
VlaamseSlavin, 67 jaar · Rumbeke
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven