Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
Evenoppad, 65 jaar · Aalsmeerderbrug
Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig
Truusalblas, 65 jaar · Tienen
Ik hoop dat ik een leuke man vind, die niet alleen mijn relatie kan zijn maar ook een goede vriend die een leuke wandelingen
Floras, 69 jaar · Genk
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme.
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
Gepensioneerd, 68 jaar · Barneveld
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten
Damansk, 65 jaar · Breukelen
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd