Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fab1947, 69 jaar · Knokke-Heist
-
Sirah, 66 jaar · Makkum
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Kunstbloem, 68 jaar · Aalst
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.
Gruitbelgrado, 67 jaar · Amstelveen
Ik zoek niet direct een man voor een relatie maar je weet natuurlijk nooit wat er zal gaan opbloeien. Maar in eerste instantie
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!