Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AnnaVl, 67 jaar · Kuringen
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar
SchuwmijNiet, 67 jaar · Wolvega
Ik zoek ik iemand die mij uiteindelijk over die ene drempel te helpen en een wilde ervaring aan te willen gaan.
Arend520507, 65 jaar · Zierikzee
Ben jij ook iemand die even stil heeft gestaan, of nergens meer zin in had en wil jij toch de draad weer op pakken om te zien hoe
Queenys, 67 jaar · Harlingen
Je wilt iemand niet veranderen en laat je zelf ook niet veranderen.
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
Antecedent, 68 jaar · Genk
Je bent vrij en je wilt dat ook gewoon zo blijven. Maar zoekt net als ik iemand voor een leuke en nog gezellige tijd?
Kampeervermaak, 69 jaar · Turnhout
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn
Adrienneke, 65 jaar · Harlingen
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord.