Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta er in ieder geval voor open.
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ondeugd, 68 jaar · Enkhuizen
Ik zoek een verzorgde, sportieve, spontane en eerlijke man.Met energie en levenslust om nog samen te genieten van de herfst
Leukjetespreken, 68 jaar · Schokland
Ben jij leergierig?
Poppiedopje, 69 jaar · Eigenbilzen
Ik ben vooral op zoek naar vriendschap, een verzorgde man. Makkelijk in de omgang. Liever groter dan mij, daar hou ik wel van.
JantjeLacht, 66 jaar · Ieper
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
Laetitia1951, 66 jaar · Buggenhout
Actieve, verzorgde, attente man met een dosis humor en realiteitszin. Graag single en het liefst in de buurt wonend aangezien
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.