Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
51Anna, 66 jaar · Wissenkerke
Jij bent wat ze een echte heer noemen! Je hebt respect voor andere en je zult mij en mijn familie goed behandelen!
Eentweedrie, 67 jaar · Scharwoude
'Zoek' een intelligente man met HUMOR,uitstraling en charisma. Geen flirt, ik ben wel toe aan iets serieuzers. Dat mag best
SuzevandenK, 65 jaar · Kachtem
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind
Gerlinda, 66 jaar · Chaam
Kan jij je in bovenstaande vinden? Dan hebben wij een match denk ik.
Kember001, 66 jaar · Bogaarden
Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die
Samenuiteten, 65 jaar · Waalwijk
Jij bent een leuke vent die ongeachte welke leeftijd, nog zin heeft in een echte relatie en alles wat daar bij komt kijken.
HippeOmaa, 69 jaar · Zwolle
Ik hoop hier in contact te komen met leuke mannen en of vrouwen om regelmatig mee af te spreken voor sex.
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.