Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden?
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
MetRespect, 65 jaar · Lopik
Jij moet heel lief zijn en gevoel voor humor hebben. Niet ruw of onbeschoft, maar juist een echte heer zijn.
GezelligeWinnie, 66 jaar · Geetbets
Ik ben meer dan alleen op zoek naar een praatpaal. Ik ben al 8 jaar weduwe, en weet je wat dat doet met je lichaam? Dat wil meer
Kwetsbaredame, 68 jaar · Emmeloord
Je mag best jonger zijn maar geen groentje die nog alles moet leren. Ik kan ontvangen en me verplaatsen. Heb je zin en ben je
DartVrouw, 65 jaar · Utrecht
Ik ben op zoek naar een man, leeftijd niet belangrijk zolang hij wel in staat is om seks te hebben, dus potent en energiek. Het
Fab1947, 69 jaar · Knokke-Heist
-
RacquelW, 69 jaar · Wierden
De charmante, mannen die humeur nog in hun hebben, respect voor de vrouwen hebben mogen zich aanmelden. Dat is niet al teveel
Else11, 67 jaar · Harelbeke
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen.