Ik ben op zoek naar iemand die oprecht, eerlijk en grappig is. Ik ga graag naar voetbalwedstrijden, concerten, ga graag uit met vrienden en naar het theater of de bioscoop . Als alternatief ben ik net zo blij met een leuk etentje en een goede film. Ik hou van allerlei soorten muziek en hou van lezen. Hoewel ik in de stad woon, ben ik een plattelandsmeisje, dus hou ervan met mijn hond te wandelen en naar het strand te gaan. Ik ben dol op reizen en nieuwe plekken verkennen als ik de kans krijg.
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die zich daarin ook helemaal kan vinden.
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.