Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Evazinnik1950, 67 jaar · Kachtem
U bent een gezellige gesprekspartner die mijn avonden vult met leuke gesprekken.
Julia51, 67 jaar · Ovezande
Ik heb meer aan een vriend of een metgezel die eerlijk, discreet en energiek is zoals ik. Hij moet ook aardig en ruimdenkend
DanceforLife, 66 jaar · Utrecht
Ik ben dan in de zestig, ik heb nog altijd een enorm druk carriere, tijd voor liefde? Ik zou het graag willen, maar uiteindelijk
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.
Treesje1, 67 jaar · Hasselt
U houd van likken en word ook graag verwend , u houd van langdurige seks en bent niet na een paar stoten al klaar, een samenspel
MijnExperiment, 68 jaar · Woudrichem
Lieve tedere man voor de fijne en intieme momenten. Graag een reactie en foto als u interesse heeft
Jemoeder510319, 66 jaar · Bussum
Een man die graag geniet en met mij fijne dingen wil ondernemen.
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?