In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar nooit de bruid. Dat is wel iets dat ik altijd jammer heb gevonden, maar goed het is nog niet te laat natuurlijk. Heb je interesse in een schat van een vrouw die het serieus met je meent?
Ik zoek geen jonge man niet jonger als 12 jaar dan mij. Want dat is voor mijn gevoel beter, ik zou het leuk vinden als je ook van deze tijd van het jaar houd.Dan kunnen we samen onze passie delen als je dat leuk zou lijken. Samen een keer met mij een weekendje weg zou ik ook leuk vinden even naar een mooie plek waar
U bent vrij en blij. Wil niet gebonden zijn maar loopt wel met de tijd mee. Seks is waar u vaak aan denkt en graag wilt doen. Maar met een gezond lichaam en gezond verstand. Een vrouw is voor u om te verwennen, maar ook om er door verwend te worden. Een klik is van belang.