Ik zoek een gezellige spontane man die lekker van het leven geniet. Iemand met wie ik kan lachen, huilen en met wie ik veel seks kan hebben. Ik heb niet zo heel veel eisen zolang je maar wel eerlijk ben en wie ik kan vertrouwen. En je moet lief zijn!
Catherine1943, 74 jaar · Gaasbeek
Zoals ik als zei is leeftijd maar een getal , en bent u ouder of jonger dan mijn voorkeur gewon reageren als u mij leuk vind. Alleen niet te jong, als ik uw oma had kunnen zijn dan is dat wel weer het andere uiterste. Ik heb geen voorkeuren voor uiterlijk, alleen afstand is voor mij wat moeilijker, Mijn auto is kapot gegaan en nu reis ik met het openbaar vervoer . Ik wil niet zover reizen, maar als u deze kant op komt geen probleem!
Muirenn, 74 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een leuke, rustige man die het ook leuk lijkt om dingen samen te ondernemen. Het leven is te mooi om die alleen door te brengen toch?
Patje1943, 74 jaar · Axel
Ik zoek iemand om eens stout mee te doen. Ik zoek niet naar de liefde van mijn leven, maar iemand die in vorm is om mij goed te kunnen verwennen.
Een lieve zorgzame man die ook door de jaren al de wijsheid gekregen heeft. Afstanden zijn voor mij niet belangrijk mijn auto doet het nog steeds elke dag.
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een slechte eigenschap, integer en bovenal een goede uitstraling, niet aan de drugs en van goede komaf. Groetjes.
Je bent een man die doet wat het beste voor hem is en volgt je hart. Je wilt genieten en niet alleen je leven slijten. Je wilt ook graag dingen ondernemen maar ook gewoon samen thuis zijn.