Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen en plezier mee kan hebben.
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek meer dan alleen wat gezelschap en het is even geleden geweest dat ik mij echt geliefd voelde door een man.
U bent vrij en blij. Wil niet gebonden zijn maar loopt wel met de tijd mee. Seks is waar u vaak aan denkt en graag wilt doen. Maar met een gezond lichaam en gezond verstand. Een vrouw is voor u om te verwennen, maar ook om er door verwend te worden. Een klik is van belang.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Pinsky, 84 jaar · Maastricht
Ik zoek een partner waar ik nog gezellige uurtjes mee kan doorbrengen.
Saas, 70 jaar · t Waar
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Joanna1940, 77 jaar · Huijbergen
Ik zoek een verzorgde man met een leuke lach. Ik hou van eerlijke mensen en van mensen die rust willen in hun leven. Uiterlijk
OudeSnoeperd, 71 jaar · Heerlen
Opwindende man met een dosis humor ik denk dat ik op die manier het beste een persoon kan omschrijven die ik nog niet ken. Ik
Wilgeenrelatie, 70 jaar · Lokeren
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen,
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
Bodybuildster, 88 jaar · Nibbixwoud
Je voelt je ook vaak alleen. Je bent gezellig en staat er voor open om een serieuze relatie te starten.