Je bent een goed uitziende man op zoek naar intimiteit dat kan leiden tot iets meer. Je bent zelfverzekerd en je weet hoe je een vrouw op je gemak kunt stellen. Laten we iets beginnen zodat we kunnen doen wat we willen!
Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie, zeer verzorgd, geen roker, spontaan en attent vol. Iemand die samen met zijn partner het leven op een normale, liefdevolle manier wil doorbrengen. Een open gesprek voeren