Je moet me respecteren, me netjes behandelen en altijd aardig zijn, ik weet dat dat moeilijk is als je het niet gewend bent, maar dat zijn de dingen die ik graag bij een man zie..
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen, geen leugenaars, en stoefer, gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn !liefst groter dan ik ! Die graag eens uitstapjes doet ! Geen dronkaard ! Kortom geen saaie piet ben jij zo iemand laat het weten!
Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
SimoneH, 70 jaar · Duisburg
U bent een warme man en zou graag de liefde willen bedrijven, met een passionele vrouw.
Leonella46, 71 jaar · Beerzerveld
Je bent een vrouw die misschien ook wel vast zit voor de show in een relatie?
ElsParel, 74 jaar · Graft-De Rijp
Ik ben op zoek naar een man die net als ik het avontuur opzoekt. Iemand die graag leest, iq en eq. Iemand die veel beleeft heeft
Alana43, 74 jaar · Middelharnis
k ben al weer een aantal jaren alleen en het zou leuk zijn als ik hier de man tegen zou komen met wie het klikt. Een man die spontaan,
OmaLift, 78 jaar · Aartrijke
zoek een betrouwbaren iemand om keer ergens gezellig te gaan dansen en terrasje pakken of thuis op de bank filmpje of iets..
Cuteandsweet, 71 jaar · Stadskanaal
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen
HihIHenriette, 71 jaar · Venlo
Ik vind een eerlijke en zorgzame heer wel de goede omschrijving naar waar ik op zoek ben. U bent een beetje avontuurlijk en
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.